Stodola

….

Více informací

Salónek

….

Více informací

Svatby

….

Více informací

Stodola

Na stodole stejně tak jako na dvoře aktuálně pracujeme, by bylo vše plně připraveno a funkční pro sezónu 2024.

Stodola má velikost 20 x 12m a je tak vhodná pro menší i střední svatby, večírky a oslavy.

V rámci nabídky můžete zvolit “pouze” samotný pronájem, nebo si vybrat catering od nás, který připravíme v našem Bistro & Café

V rámci ubytování jsme schopni nabídnout 6 pokojů s kapacitou 20 lůžek a možnou přistýlkou. Dolní pokoj je navíc plně bezbariérový, což často ocení prarodiče.

IMG_0031

IMG_0030

Salónek

Na soukromou akci pro menší množství lidí nebo v zimním období je možné zamluvit si útulné prostory našeho Bistro & Café.

Prostor nabízí 26 míst v pohodlných křesílkách, ve kterých můžete vychutnat námi připravený raut, nebo naše tradiční slané i sladké pochutiny.

Kompletní zázemí je uzpůsobeno pro všechny. Máme prostory vhodné pro děti i plně bezbariérovou toaletu.

V rámci ubytování jsme schopni nabídnout 6 pokojů s kapacitou 20 lůžek a možnou přistýlkou.

Netradiční svatby

Hrad Hazmburk je ikonou a králem Českého středohoří, a proto je často vyhledáván fotografy a jeho silueta je opravdu zajímavá.

Naše pastviny navíc nabízejí jedinečné pohledy právě na hrad Hazmburk, ale i na České středohoří a horu Říp.

Zámek Libochovice je od nás vzdálen pouze 3 kilometry. Jedná se o oblíbené svatební místo, kde je možné využít krásný Saturnův sál, případně pak po dohodě svatbu v zámeckém parku (aktuálně je zámek v rekonstrukci a v roce 2024 a 2025 nebude možné svatby zde pořádat, ale je možné využít krásné zámecké zahrady pro možné focení)

Další možností je uspořádat svatbu přímo na našem dvoře, případně pak na jedné z našich pastvin na úpatí kopce Hazmburk. Za určitých okolností je možné po dohodě s kastelánkou hradu uspořádat netradiční svatbu i přímo na hradě…

Informace a fotografie zámku Libochovice použity z webových stránek: Státní zámek Libochovice – https://zamek-libochovice.cz/cs