Naše Bistro&Café

Pokud jste ještě nezavítali, určitě doporučujeme navštívit naše Bistro, kde se snažíme připravit chutné slané a sladké pokrmy z čerstvých a kvalitních surovin se zaměřením na naše suroviny a lokální dodavatele.

Nejsme standardní restaurace a nečekejte několikastránkovou nabídku teplých pokrmů, ale přesto věříme, že si u nás dokáže pochutnat skoro každý. Ve stále nabídce bývá roastbeef na chlebu, jehněčí rillettes nebo bulka s trhaným masem a jeden z těchto slaných pokrmů doplňujeme o 1-2 další sezónní novinky. V nabídce naleznete i větší množství dortů a zákusků, které si děláme sami..

Restaurace Café Della Porta – 4 km Libochovice

Nejbližší restaurace v okolí s klasickým poledním menu, kterou doporučujeme a rádi tam také často zavítáme se nachází hned vedle zámku v nedalekých Libochovicích

Otevírací doba

Facebook

Ikura Bistro (asijská) – 4 km Libochovice

Malé, ale dobré prověřené bistro ideální na jídlo sebou…

Adresa: Náměstí 5, května 24, Libochovice.

Menu naleznete na jejich Facebooku ZDE

Pizza house s možností rychlé dovážky nebo – 4 km Libochovice

Pokud máte chuť na pizzu, asi nejrychleji k nám dováží pobočka Pizza house z nedalekých Libochovic.

Stránky s možností online objednání a nabídkou ZDE

Restaurace Dvůr Perlová voda

Dopřejte si výbornou kuchyni pod vedením uznávaného šéfkuchaře Ondřeje Hutníka

Součástí restaurace je i dvounádobová pivovarská měděná varna a prosklený prostor, kde můžete vidět celý proces spodního kvašení našeho piva Lanýž, které vaří zkušení sládci podle tradičních receptur z nejlepších českých surovin.

Stránky restaurace

Restaurace Steakgrill – 20 km Račiněves

Restaurace s mezinárodní kuchyní je situovaná na výjezdu D8 hned u Roudnice nad Labem. Jedná se o vyhlášenou restauraci, která láká z dalekého okolí na své speciality. Aktuálně prochází rekonstrukcí a proto je nabídka jídel více štíhlá, ale i tak si určitě pochutnáte a my můžeme vřele doporučit…

Stránky restaurace

Taj Mahal – 34 km

Pokud máte rádi indické jídlo, jistě zavítejte do jedné z nejlepších indických restaurací v ČR, kterou vedou samotní Indové.

Stránky restaurace

LA PUERTA DEL MEXICO – 34 km

Můžeme vřele doporučit rodinný podnik s více jak dvacetiletou tradicí zaměřující se výhradně na kvalitní a originální mexické suroviny

Stránky restaurace

Hotel a restaurace Větruše – 34 km

Zde si jistě dovolíme napsat, že se jedná o jednu z nejlepších restaurací v kraji zaměřenou na moderní verze tradiční české i mezinárodní kuchyně, která nabízí jedinečný gastronomický zážitek, kde klasika potkává současnost. 

Pokud máte prostor a čas, doporučujeme využít na zámek Větruše cestu lanovkou z obchodního centra Fórum.